На головну ГОЛОВНА День відкритих дверей 2020

День відкритих дверей 2020

Мрієш здобути найсучаснішу, найперспективнішу професію, відкрити для себе широкі можливості працевлаштування, матеріального статку, займаючись улюбленою творчою справою? Стань студентом АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі!

З 2020 року Академія Сальвадора Далі надає абітурієнтам унікальну можливість – навчатися одночасно на двох спеціальностях, за Українською державною  або Британською програмами «бакалавра», «магістра» MBA – українською або англійською мовами. Це право Академія отримала, пройшовши європейську акредитацію і ставши членом Британської Ради.

В  академії: вивчаємо растрову та векторну графіку, малюємо комікси на графічних планшетах.

Опановуємо відеодизайн, Web-дизайн.

Курс розробки комп’ютерних ігор починаємо з концепт-Арту, вивчаємо  3D-моделювання та візуалізацію (Autodesk 3Ds-Max/Maya), ZBrush, а також компоузинг (composing) та текстуринг. Проходимо курс цифрової графіки та живопису на графічних планшетах.

Завершуємо 3D-анімацією – необхідний курсом для Game-індустрії та мультиплікації.

Елітний педагогічний склад Академії складається, як із видатних докторів наук та  митців України так і  з запрошених професорів з Німеччини, Італії, Польщі, Грузії, Литви, Іспанії, Великої Британії, Канади, США. А завдяки високим сучасним технологіям дистанційного навчання кількість педагогів з різних країн, що долучаются до навчального процесу постійно збільшується.

АРТ Академія Сальвадора   Далі має найвищий рівень акредитації (IV).
 У співпраці із Національною Академією наук України веде плідну міжнародну наукову діяльність, видаючи власний науковий журнал «Мистецька освіта, технології, менеджмент» з міжнародним науковим грифом Capernikus.

Зазирнути у своє майбутнє, ближче познайомитися з унікальним середовищем, де народжуються творчі ідеї, панує атмосфера самоствердження та необмеженого самовдосконалення, ти маєш таку нагоду, завітавши до нас в академію на День відкритих дверей:

• Щочетверга  з 15.00  до 17.00 — Арт академія;
  • З  19.00 – 19.40 щочетверга онлайн зустріч на платформі ZOOM з керівниками  навчального комплексу: ректором Арт академії імені Сальвадора Далі, доктором педагогічних наук, професором Оксана Фурса;  директором Мистецького коледжу імені Сальвадора Далі, кандидатом педагогічних наук, професором Ларисою Оружа;  завідувачем Арт ліцею  доцентом Любов’ю Подольченко.

Ви можете поспілкуватися та отримати відповіді на питання. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашого спілкування системі онлайн!

1.Ідентифікатор конференції: 783 537 6071

2.Пароль: 717481

«Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)

«Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)