На головну ГОЛОВНА День відкритих дверей

День відкритих дверей

Мрієш здобути найсучаснішу, найперспективнішу професію, відкрити для себе широкі можливості працевлаштування, матеріального статку, займаючись улюбленою творчою справою? Стань студентом АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі!

В  академії: вивчаємо растрову та векторну графіку, малюємо комікси на графічних планшетах.

Опановуємо відеодизайн, Web-дизайн.

Курс розробки комп’ютерних ігор починаємо з концепт-Арту, вивчаємо  3D-моделювання та візуалізацію (Autodesk 3Ds-Max/Maya), ZBrush, а також компоузинг (composing) та текстуринг. Проходимо курс цифрової графіки та живопису на графічних планшетах.

Завершуємо 3D-анімацією – необхідний курсом для Game-індустрії та мультиплікації.

Елітний педагогічний склад Академії складається, як із видатних докторів наук та  митців України так і  з запрошених професорів з Німеччини, Італії, Польщі, Грузії, Литви, Іспанії, Великої Британії, Канади, США. А завдяки високим сучасним технологіям дистанційного навчання кількість педагогів з різних країн, що долучаются до навчального процесу.

АРТ Академія Сальвадора   Далі має найвищий рівень акредитації (IV).
 У співпраці із Національною Академією наук України веде плідну міжнародну наукову діяльність, видаючи власний науковий журнал «Мистецька освіта, технології, менеджмент» з міжнародним науковим грифом Capernikus.

Зазирнути у своє майбутнє, ближче познайомитися з унікальним середовищем, де народжуються творчі ідеї, панує атмосфера самоствердження та необмеженого самовдосконалення, ти маєш таку нагоду, завітавши до нас в академію на День відкритих дверей:

Щочетверга з 12.00 до 17.00 (за попереднім записом)

(044) 331-88-77 (76)

znak