Вчора — наші студенти.

Сьогодні — викладачі АРТ АКАДЕМІЇ

та успішні дизайнери і мистецтвознавці.

АРТ АКАДЕМІЯ ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ!

Оксана Бойко — випускниця спеціалізації «Мистецтвознавство», засновниця і власниця продюсерського центру «Бойко», галереї «Глобус», викладач мистецтвознавчих дисциплін АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі.

Алла Толокнєєва — дизайнер неймовірних аксесуарів в єдиному екземплярі власного бренду «TALLA ART». Викладач АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі (2004 — 2014 рр.).

Юлія Охріменко — випускнця кафедри «Дизайн» спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)». Викладач.

Оксана Карпенко — випускнця кафедри «Дизайн» спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)». Викладач спецрисунку та художньо-прикладної графіки. Зайняла Ґран-прі в конкурсі ілюстрації британської компанії весільних та вечірніх суконь «Gino Cerruti».

 

 

 

 

 

Випускники спеціалізації «Графічний дизайн»

 

Костянтин Рудницький — випускник кафедри «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн». Працював викладачем комп’ютерних дисциплін, серед яких -3D анімація та комп’ютерний скульптинг.

Дмитро Луцюк — випускник кафедри «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн». Директор відділу ТОВ «Рекламно-поліграфічна фірма «Азбука».

Станіслав Брейтер, Станіслав Май-Кувачов, Ярослав Кащенко, Ірина Балицька, Альона Кухтик  — у студентські роки навчаючись на спеціалізаціях «Графічний дизайн», «Дизайн середовища» створили власну рекламну компанію «Іdeaua Studio Design», перемагали у багатьох конкурсах. Зокрема, у проекті компанії Rehau «Твій Ідеальний ЕКО Дім» молоді дизайнери зайняли перше місце. Сьогодні працюють над численними проєктами.

Володимир Пепелов — випускник кафедри «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн». Працює відеодизайнером на  «Новому каналі».

«Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі надав мені широкий обсяг знань у сфері дизайну що дало можливість обрати конкретний напрям для самовдосконалення та професійного росту. Компетентний педагогічний склад інституту підтримує студентів в усіх творчих проектах, та пропонує участь у великій кількості конкурсів щоб реалізувати їх творчий потенціал. Зараз, я кожного дня зустрічаюсь з завданнями у виконанні яких мені дуже допомагає досвід, який я отримав під час навчання. Знання що я отримав часто дозволяють мені швидко обрати правильний напрям та інструмент для виконанні роботи, що високо оцінюється керівництвом. З кожним днем поставлені завдання стають все складніше та цікавіше. Я дуже вдячний своєму інституту за досвід який отримав». (В. Пепелов)

Ганна Мельник — випускнця кафедри «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн». Працює відеодизайнером на каналі «1+1».

«Всім привіт, мене звуть Аня, я випускниця Мистецького інституту художнього моделювання і дизайну ім. Сальвадора Далі.

Одразу після захисту дипломного проекту отримала запрошення на стажування в компанії 1+1 media на посаду дизайнер графіки новин. Стажування пройшла успішно і мене залишили.

Інститут, хочу сказати, що це не просто навчальний заклад, а місце в якому студент розвивається пробує себе в чомусь новому, і звичайно тут тебе завжди підтримають та допоможуть втілити всі свої ідеї. Навіть коли ідей немає і все якось не виходить, викладачі направляють та дають сили пробувати знову і знову поки все не вийде.

Щиро дякую керівнику свого дипломного проекту, Гнатюку Ігорю Євгеновичу, адже це людина, яка настільки віддається своїй справі, що хочеться брати приклад. Він дійсно може пояснити все) Кожна пара це просто величезний потік корисної інформації.

І взагалі викладачі Інституту це просто нереально талановиті, мудрі, творчі та просто чудові люди. Саме вони допомогли вибрати шлях і впевнено йти до своєї цілі.

Так я і отримала роботу мрії. Якщо детальніше то я займаюсь створенням графіки на програмі «Сніданок Вихідний з 1+1». В основному це анімаційні ролики, які потрібно створювати досить швидко та з креативом. Адже кожна графіка це окрема історія)». (Г. Мельник)

Максим Звоновський — випускник кафедри «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн». Працює в «MYRRH» — продакшн студія, Lantukh — game компанія.

«Доброго дня. Мене звати Звоновський Максим. Хочу виразити велику подяку викладачам МИХМИД-а, за те, що допомогли знайти своє місце в цьому суворому житті. Інколи навіть незначні зміни, змінюють світ навколо тебе. Саме так змінив і я своє життя, коли вирішив увійти в коло митців. Окремо хочу подякувати Володимиру Петровичу Фурсіну та Галині Миколаївні Бурляєвій за колоритний дух живопису, який вони передавали на холсті. Гнатюку Ігорю Євгеновичу за розвиток комп’ютерної графіки, та і взагалі він дуже класно розтлумачує нові “плюшки” в цьому сегменті. Я навіть наберусь відваги сказати, що саме він підштовхував на нові творіння.
На сьогоднішній день я працюю 3D artist-ом в продакшн-студії а також займаю посаду art директора в молодій компанії яка розробляє ігри та VR продукцію». (М. Звоновський)

Випускники спеціалізації «Дизайн середовища»

Ірина Бодак (Пухтій) — талановитий дизайнер інтер’єрів. Має власну студію «BoDak design». Створює затишок у багатьох оселях.  «Удачный проект» залюбки співпрацює з талановитим професіоналом.

Олександра Данько та Ірина Філоненко створили та успішно розвивають свою студію «Blossom environment design». Дарують людям радість неймовірним декоруванням весіль, днів народжень, тематичних вечірок.

«Ми почали своє навчання в інтитуті 1 вересня 2008 року, в той же день і познайомились, разом навчались та на третьому курсі почали створювати проекти, згодом відкрили свою студію «Blossom design. Флористика та декор». Ми дуже вдячні інституту не тільки за грунтовні знання, а й за можливість стрімкого розвитку, за нові цікаві знайомства». (О. Данько та І. Філоненко).

Денис Вахрамєєв — талановитий дизайнер середовища. Разом з Катериною Федоренко створив дизайн — студію «FILD». Переможець численних конкурсів, серед них —  «Інтер’єр року» 2017 в номінаціях: «Дизайн об’єктів інтер’єру — предмети меблі» та «Дизайн об’єктів інтер’єру — предмети освітлення».

Анастасія Кобець — випускнця кафедри «Дизайн» спеціалізації «Дизайн середовища».

«…Роки навчання в нашому інституті надали мені можливості зануритись у яскравий та різноманітний світ дизайну, відкрити свій внутрішній потенціал, навчили наполегливо працювати для досягнення мети у творчій команді однодумців та самостійно.

Завдяки професійним та особистим якостям педагогів інституту, навчання було цікавим та зручним. Індивідуальний підхід до учнів створив умови для розвинення власних здібностей, креативного мислення та формування індивідуального дизайнерського стилю.

Участь у чисельних конкурсах, олімпіадах, конференціях та семінарах надала мені можливості обміну досвідом, демонстрації вмінь та досягнень, навички публічних виступів та спілкування з фахівцями суміжних професій.

Постійне виконання практичних завдань, створення проектів з реального життя надало мені впевненості у власних можливостях та сприяло у пошуках роботи…я працюю в дизайнерській компанії за фахом. Таким чином, девіз нашого інституту  «Навчайся, працюючи» було втілено мною у власне життя.

Створення сучасних, зручних та естетично привабливих проектів з урахуванням всіх вимог замовника дуже кропітка та трудомістка робота. Але коли бачиш втілення крок за кроком твого проекту у життя, отримуєш справжнє задоволення і розумієш як тобі пощастило отримати велике звання — Дизайнер!». (А. Кобець)

Олена Єлізарова — дизайнер середовища. Перемога на Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі «Інтер’єр року» 2017. Номінація: «Інтер’єр приватного будинку в стилі сучасної класики (fusion, art deco, класичний стиль)».

Марина Муджирі — створює м’які іграшки для немовлят, декоративні подушки та м’які книжки для розвитку дитини. Має власний інтернет-магазин «Добрі подарунки» Виконує замовлення для українського та міжнародного ринку. Маючи досвід роботи в рекламній сфері та поліграфії, розробляє малюнки-паттерни для друку на тканині, з якої створюють дитячий одяг та постільну білизну. Також логотипи та інші елементи фірмового стилю для бізнес-сторінок хендмейдерів у соціальних мережах.

Випускники спеціалізацій «Дизайн одягу (взуття)»

Голда Виноградська — радник Міністра освіти і науки України з питань проф.тех.освіти, Голова національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE», відомий український дизайнер —  http://goldafashion.com/

Геннадій (Гоша) Альтшулер – відомий дизайнер одягу та аксесуарів. Співласник торгівельної марки TONY PEGOSH. Дизайнер власного бренду «Gosha Altshuler».

Ольга Лук’яненко — дизайнер одягу та аксесуарів. Власні колекції представлені в польських журналах, на обкладинках. Працює в Польщі.

Микола Кічкар — дизайнер одягу та аксесуарів. Автор неймовірних весільних суконь. Створює неповторний одяг для урочистих подій.

Ксенія Андресс — дизайнер одягу та аксесуарів, власник бренду «Ksenija Andress».

Людмила Чернецька — дизайнер одягу та аксесуарів, власник бренду «Liudmila Chernetskaja».

Еліна Мартова — дизайнер одягу та аксесуарів, власник бренду «Elina Martova».

Дар’я Батнічук — дизайнер одягу та аксесуарів, створила «Art studio «D-design», проводить мастер класи, займається флористикою, декоруванням інтер’єрів.

Катерина Камоза – дизайнер одягу. Активно просуває власний бренду «Libera Lingerie».

Марина Куц — скульптор та художник.

Юлія Брик (Ковальчук) – дизайнер жіночої білизни.

Валерія Лещова  — дизайнер одягу. Активно просуває власний бренду «Lera Leshchova». Бере участь у показах колекцій в Києві, Парижі, Лондоні.

Ольга Шинкаренко — дизайнер одягу та аксесуарів. Створила власний бренд «Olga Shynkarenko», веде блогпост. Клієнтами Ольги є відомі артисти шоу-бізнесу та люди, що люблять унікальність та ексклюзив. Колекції дизайнерки не залишають байдужими відвідувачів виставок як в Україні, так і в Китаї.

Олексій Скліфос — дизайнер одягу та аксесуарів. Створив бренд «Sklifos» Вкладає в справу не тільки свій талант, але і всю любов до красивого і модного одягу. За короткий період марка Sklifos впевнено зайняла свої позиції серед поціновувачів моди в Україні. Ексклюзивні моделі і висока якість продукції привертає все більше і більше нових клієнтів …

Катерина Жарікова — дизайнер одягу та аксесуарів. Стала переможницею конкурсу «Печерські каштани — 2013». Заснувала власний шоу-рум одягу молодих українських дизайнерів і брендів  «ZHARKO» .

Випускники спеціалізації «Перукарське мистецтво, декоративна косметика»

Катерина Кращенко (Бугай) — стиліст-візажист «MuaKraschenko» (http://www.new-style.org.ua/). Бере участь у багатьох показах, а також в фото та відео зйомках. Працювала з Оленою Стаценко, Діаною Дорожкіною, Олександром Гапчуком, Олексієм Зелевським, зокрема на Ukrainian fashion week. Співпрацювала з пісенним фестивалем «Шлягер року».

Ольга Мішура — стиліст. Телеканал 1+1. Одна з робіт — створення образу для молодої української співачки Каті Єременко, яка отримала популярність після участі в музичному проекті «Голос країни-7», на пісню «Море».