На головну ГОЛОВНА ‼️УВАГА СТУДЕНТАМ 🔺МИСТЕЦЬКОГО КОЛЕДЖУ! 🔺АРТ АКАДЕМІЇ Далі!

‼️УВАГА СТУДЕНТАМ 🔺МИСТЕЦЬКОГО КОЛЕДЖУ! 🔺АРТ АКАДЕМІЇ Далі!

З початком відновлення навчального процесу (під час воєнного стану) в нашому закладі освіти впроваджена так звана СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ до оцінювання професійного рівня ВИКОНАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ. Це було зроблено зважаючи й з урахуванням психологічного, морального і фізичного станів, як студентів, так і викладачів. Ми з розумінням ставимось до часткової, або повної втрати технічної можливості виконувати якісні цікаві й креативні роботи, але по можливості ВЧИТИСЯ ТРЕБА! Ми знаємо, що вам важко!Багато студентів використовують телефон, як засіб зв‘язку, знаходячись в евакуації, але при цьому не приєднуються до занять. Потрібно брати «себе до рук», ВИ СИЛЬНІ МИ В ВАС ВІРИМО!
Країні потрібні гарні освідчені фахівці, а без спільних злагоджених зусиллями не зможемо надати вам освіту!
ТОМУ ДО РОБОТИ!!!

🔺Студентів, які мали захищати КУРСОВІ РОБОТИ в цьому навчальному році — ЗАХИСТ ВІДМІНЕНО (він відбудеться у наступному навч. році / приблизна дата – кінець жовтня)

🔺Студенти, що мають проходити ПРАКТИКУ
будуть виконувати роботи у дистанційно-консультативному режимі, згідно відкоригованого графіку навчального процесу.

🔺Студенти випускних курсів ЗАХИЩАТИМУТЬ ДИПЛОМНІ ПРОЄКТИ/ РОБОТИ у спрощеному дистанційному онлайн режимі (графік захистів буде корегуватися на при кінці травня), оскільки ще не має наказів МОНУ по датам продовження воєнного стану.

Ректорат, та професорсько-викладацький склад КОЛЕДЖУ/ АКАДЕМІЇ ім. Сальвадора Далі
БАЖАЄ ВСІМ СИЛ! ЗДОРОВ‘Я! І СКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!🇺🇦
DALI буде…