На головну ГОЛОВНА ПРО ФЕСТИВАЛЬ НАЇВНОГО МИСТЕЦТВА-2021

ПРО ФЕСТИВАЛЬ НАЇВНОГО МИСТЕЦТВА-2021

Це перший онлайн-фестиваль наївного мистецтва, який поєднує розважально-просвітницьку, виставкову та дослідницьку частини. Кураторська група:
– АЛІСА ЛОЖКІНА
– ПАВЛО ГУДІМОВ
– ОЛЕКСАНДР ЛЯПІН
– ЛІДІЯ ЛИХАЧ
– ІРИНА САВЧЕНКО
– ПЕТРО ГОНЧАР
– АТЕЛЬЄНОРМАЛЬНО

Більш як 30 подій фестивальної програми: презентації, екскурсії, лекції, майстер-класи, дитячі квести, дискусії, покази фільмів і музичні вечірки. Конференція за участі українських та іноземних дослідників наївного мистецтва. Час, місце та формат знайомства з наївним мистецтвом обираєте ви!

КОЛЕКЦIЇ. Це збірка робіт митців-аматорів від XVI століття і дотепер. Тут представлено живопис, графіку, колажі, вишивку, театр, музику та об’єкти — від Донбасу до Карпат, від Полісся до Криму. Вивчайте наївне мистецтво, обираючи те, що подобається саме вам. А якщо ви також відчуваєте себе художником, поповніть колекцію проєкту власними творами. Заповнюйте аплікаційну форму і кураторська група обов’язково розгляне ваші роботи, після чого вони можуть бути додані до колекції.

КАТАЛОГЦе спеціальне друковане видання до Фестивалю наївного мистецтва. У ньому зібрано кураторські тексти та твори наївного мистецтва, які доступною мовою ознайомлять усіх охочих із філософією та образами аматорської творчості. У цьому розділі ви знайдете електронну версію видання та інформацію про те, як отримати друкований примірник і поповнити свою бібліотеку.

ПОДIЇНа Фестивалі наївного мистецтва можна відвідати екскурсію Музеєм або попрацювати разом з художником не виходячи із дому. У розділі Події ми підготували для вас програму, яка наповнить Ваше уявлення про глибину та розмах нашого наїву! Музичні вечірки, театральні покази й перегляди кіно в компанії друзів, художників та команди проєкту. Квести й майстер-класи для дітей, лекції, дискусії та конференції.

МУЗЕЇ. Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», Дніпропетровський художній музей, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, Музей історії міста Бердичева, Художньо-меморіальний музей Олександра Олександровича Осмьоркіна, Волинський краєзнавчий музей, Яготинська картинна галерея Яготинського державного історичного музею, Уманський краєзнавчий музей.

+380 (67) 547 22 86     info.yagallery@gmail.com
Фестиваль наївного мистецтва     https://naive.in.ua/
Віртуальний музей наївного мистецтва      http://naivemuseum.in.ua/
#запідтримкиукф