fbpx
Логотип

АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

На головну ГОЛОВНА ПРО ФЕСТИВАЛЬ НАЇВНОГО МИСТЕЦТВА-2021

ПРО ФЕСТИВАЛЬ НАЇВНОГО МИСТЕЦТВА-2021

Це перший онлайн-фестиваль наївного мистецтва, який поєднує розважально-просвітницьку, виставкову та дослідницьку частини. Кураторська група:
– АЛІСА ЛОЖКІНА
– ПАВЛО ГУДІМОВ
– ОЛЕКСАНДР ЛЯПІН
– ЛІДІЯ ЛИХАЧ
– ІРИНА САВЧЕНКО
– ПЕТРО ГОНЧАР
– АТЕЛЬЄНОРМАЛЬНО
 
Більш як 30 подій фестивальної програми: презентації, екскурсії, лекції, майстер-класи, дитячі квести, дискусії, покази фільмів і музичні вечірки. Конференція за участі українських та іноземних дослідників наївного мистецтва. Час, місце та формат знайомства з наївним мистецтвом обираєте ви!
 
КОЛЕКЦIЇ. Це збірка робіт митців-аматорів від XVI століття і дотепер. Тут представлено живопис, графіку, колажі, вишивку, театр, музику та об’єкти — від Донбасу до Карпат, від Полісся до Криму. Вивчайте наївне мистецтво, обираючи те, що подобається саме вам. А якщо ви також відчуваєте себе художником, поповніть колекцію проєкту власними творами. Заповнюйте аплікаційну форму і кураторська група обов’язково розгляне ваші роботи, після чого вони можуть бути додані до колекції.
 
КАТАЛОГЦе спеціальне друковане видання до Фестивалю наївного мистецтва. У ньому зібрано кураторські тексти та твори наївного мистецтва, які доступною мовою ознайомлять усіх охочих із філософією та образами аматорської творчості. У цьому розділі ви знайдете електронну версію видання та інформацію про те, як отримати друкований примірник і поповнити свою бібліотеку.
 
ПОДIЇНа Фестивалі наївного мистецтва можна відвідати екскурсію Музеєм або попрацювати разом з художником не виходячи із дому. У розділі Події ми підготували для вас програму, яка наповнить Ваше уявлення про глибину та розмах нашого наїву! Музичні вечірки, театральні покази й перегляди кіно в компанії друзів, художників та команди проєкту. Квести й майстер-класи для дітей, лекції, дискусії та конференції.
 
МУЗЕЇ. Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», Дніпропетровський художній музей, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, Музей історії міста Бердичева, Художньо-меморіальний музей Олександра Олександровича Осмьоркіна, Волинський краєзнавчий музей, Яготинська картинна галерея Яготинського державного історичного музею, Уманський краєзнавчий музей.
 
+380 (67) 547 22 86     info.yagallery@gmail.com
Фестиваль наївного мистецтва     https://naive.in.ua/
Віртуальний музей наївного мистецтва      http://naivemuseum.in.ua/
#запідтримкиукф
Плей-лист Фестивалю наївного мистецтва на Youtube    https://www.youtube.com/playlist?list=PLdIxtW5puPGp2k9SLlmKaOARUwc0eCAaH

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС

icon-contact-phone@2x

(044) 331-88-77 (76)

icon-contact-fax@2x

(044) 390-37-97 (96)

icon-contact-email@2x

art-dali@ukr.net

icon-contact-address@2x

Україна, 04136 Київ, Північно-Сирецька, 1-3

Як дістатися

znak
«ЛЬВА ТОЛСТОГО» — Тролейбус № 5 (зуп. «Квазар-Мікро»)
«НИВКИ» — Автобус № 32 зуп. (зуп. «Квазар-Мікро»)
КАДЕЦЬКИЙ ГАЙ — маршрутка № 518
ТРОЄЩИНА — маршрутка маршрутка № 180 (до Вишгородської) далі № 32 автобус (зуп. «Квазар-Мікро»)
«ОБОЛОНЬ» — автобус № 102 до (зуп. Вишгородська), далі автобус № 32 (зуп. «Квазар-Мікро»)
«ГЕРОЇВ ДНІПРА» (мінський масив)— маршрутка № 537 (зуп. «Сирецька»), далі 5 хв. пішки
«УНІВЕРСИТЕТ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
«ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
«ШУЛЯВСЬКА» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
«БЕРЕСТЕЙСЬКА» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
«НИВКИ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
«СИРЕЦЬ» — тролейбус № 35 (зуп. «Сирецька»), маршрутка № 575, 223, 32 маршрутки (зуп. «Квазар-Мікро»)

АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

SALVADOR DALI ACADEMY OF CONTEMPORARY ARTS