На головну ГОЛОВНА WORLDSKILLS UKRAINE 2020

WORLDSKILLS UKRAINE 2020

ДРУЗІ! КОЛЕГИ! ПАРТНЕРИ!
Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу “WORLDSKILLS UKRAINE 2020” @worldskillsukraine за компетенцією «Перукарське мистецтво» 8 жовтня 2020р. ВІДГРИМІВ на базі Арт Академії сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі.
За сприяння  та підтримки Євгенія Калкатова Салон красоты Kalkatoff , координатора проєкту Юлії Карбовської,
під егідою МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ  та Департаменту професійної освіти Київської міської державної адміністрації!
Неперевершена подія!
На одній професійній платформі зібрались юні професіонали, наставники і мастодонти своєї справи!
Всі скучили за такими подіями! І хоча пандемія внесла свої корективи, і багато бажаючих не змогли приїхати на захід – “WORLDSKILLS UKRAINE показав всім , що галузь живе і як потрібно працювати у сучасних умовах та викликах!
Дякуємо нашим прекрасним спонсорам ТМ SPA MASTER, Young _ Hair _ Kiev які від чистого серця уболівають за справу і несуть високі стандарти якості своєї продукції у сучасну ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ УКРАЇНИ!
Дякуємо всім студентам і співробітникам АРТ АКАДЕМІЇ ДАЛІ, які не покладаючи рук працювали над підготовкою до фестивалю! ДЯКУЄМО ВСІМ , хто долучився і став частинкою наших спільних зусиль!
ДАЛІ БУДЕ…