На головну ГОЛОВНА Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Шановні колеги!

На базі АРТ АКАДЕМІЇ працюють Курси підвищення кваліфікації викладачів ЗВО за дисциплінами:

Актуальні проблеми педагогічної майстерності викладача закладу вищої мистецької освіти – 60 год.

Науково-дослідна діяльність викладача мистецького закладу вищої освіти: теорія і практика – 60 год.

Сучасні тенденції розвитку вищої та передвищої освіти в Україні та світі – 30 год.

Актуальні проблеми україномовної комунікації у діяльності викладача закладу вищої мистецької освіти – 30 год.

Практикум зі створення навчально-методичного забезпечення для педагогічних працівників закладів вищої мистецької освіти – 30 год.

Застосування платформ Google Meet, Microsoft Teams, хмарних сервісів для дистанційного та змішаного навчання мистецького ЗВО – 4 год.

Дистанційні  засоби навчання  в системі підготовки фахівців спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  (на прикладі платформи Moodle) – 60 год.

Психологічний супровід навчального процесу для педагогічного працівника закладу вищої мистецької освіти – 30 год.

Комплектація груп – 10-12 осіб.

Заняття проводяться в онлайн режимі, у лекційно-семінарській, практичний формі. Слухачам пропонують корисний роздатковий матеріал. У загальній кількості годин передбачені години самостійної роботи.

До курсу практичної підготовки за бажанням слухачів входить взаємовідвідування занять з обговоренням, підготовка науково-методичних повідомлень, участь у круглому столі та науково-практичній конференції.

Курси обираються за бажанням. Проводяться відповідно графіку.

Чекаємо на цікаве та продуктивне спілкування.

Просимо заповнити:

✏️ Заявка на участь у Програмі підвищення кваліфікації викладачів ЗВО