На головну ГОЛОВНА Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Шановні колеги!

На базі АРТ АКАДЕМІЇ працюють Курси підвищення кваліфікації викладачів ЗВО за дисциплінами:

Арт-терапія у системі психологічної підтримки студентів та викладачів закладу вищої мистецької освіти

Оптимізація навичок роботи з програмою Microsoft Word

Всього: 30 годин. ЄКТС – 1 кредит

Актуальні проблеми україномовної комунікації викладача закладу передвищої/вищої мистецької освіти

Мета: підвищувати рівень загальномовної підготовки та розвивати україномовну комунікативну компетентність науково-педагогічних працівників, надати методичні рекомендації та ресурси для якісного, ефективного професійного аудиторного та онлайн-спілкування у ЗВО.

Всього: 30 годин. ЄКТС – 1 кредит

Дистанційні засоби навчання в системі підготовки фахівців спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»(на прикладі платформи Moodle).

Всього: 60 годин. ЄКТС – 2 кредити

Актуальні проблеми педагогічної майстерності викладача закладу передвищої/вищої мистецької освіти

Мета: сприяти підвищенню педагогічної майстерності викладачів, опануванню академічними та інноваційними методами і прийомами навчання, сучасними освітніми технологіями, зокрема дистанційними, створити умови для формування індивідуального педагогічного стилю та науково-методичної рефлексії фахівців мистецького ЗВО.

Всього: 60 годин. ЄКТС – 2 кредити

Науково-дослідна діяльність викладача закладу вищої мистецької освіти

Мета: актуалізувати дослідницький досвід викладачів, розширити їх наукознавчі уявлення, створити підгрунтя для наукового аналізу, апробації  творчих педагогічних ідей та авторського методичного забезпечення освітньої діяльності, підтримувати наукове середовище закладу, підвищити якісні та кількісні показники друкованих праць фахівців мистецької освіти

Всього: 60 годин. ЄКТС – 2 кредити

Психологічний супровід навчального процесу в умовах воєнного стану в Україні (для педагогічного працівника закладу вищої мистецької освіти)

Мета: надати спеціальні знання та психологічну підтримку викладачам (і опосередковано – студентам) ЗВО в воєнних умовах. Сприяти адаптації до умов онлайн- та змішаного навчання, самоконтролю та самовідновленню

Всього: 30 годин. ЄКТС – 1 кредит

Комплексна програма професійного та творчого зростання викладача мистецького закладу передвищої/вищої освіти

Передбачає виставку робіт слухача.

Всього: 15 годин. ЄКТС – 0,5 кредитів

Застосування платформ Google Meet, Microsoft Teams, хмарних сервісів для дистанційного та змішаного навчання мистецького ЗВО

Мета: підвищити якість та ефективність онлайн- та змішаного навчання студентів шляхом впровадження у ЗВО сучасних Інтернет-технологій та сервісів

Всього: 6 годин. ЄКТС – 0,2 кредити

Практикум зі створення навчально-методичного забезпечення для педагогічних працівників закладів передвищої/вищої мистецької освіти

Мета: надати слухачам практичну допомогу та супровід щодо упорядкування та редагування. методичного забезпечення навчальних дисциплін відповідно до вимог освітньої нормативно-правової бази.

Всього: 30 годин. ЄКТС – 1 кредит

Сучасні тенденції розвитку вищої та фахової передвищої освіти в Україні та світі

Мета: збагатити уявлення педагогів-практиків щодо особливостей освіти як динамічної системи, основних тенденцій та пріоритетних напрямів модернізації вищої та передвищої освіти на різних рівнях: глобальному. національному, галузевому, на рівні окремого закладу та його підрозділів, сприяти розвитку суб’єктності викладача як учасника освітнього процесу.

Всього: 30 годин. ЄКТС – 1 кредит

Заняття проводяться в онлайн режимі, у лекційно-семінарській, практичний формі. Слухачам пропонують корисний роздатковий матеріал. У загальній кількості годин передбачені години самостійної роботи.

До курсу практичної підготовки за бажанням слухачів входить взаємовідвідування занять з обговоренням, підготовка науково-методичних повідомлень, участь у круглому столі та науково-практичній конференції.

Курси обираються за бажанням. Проводяться відповідно графіку.

Чекаємо на цікаве та продуктивне спілкування.

Просимо заповнити:

✏️ Заявка на участь у Програмі підвищення кваліфікації викладачів ЗВО