На головну ГОЛОВНА Про студію

Про студію

До Дизайн-студії імені Сальвадора Далі запрошуються діти від 5 до 16 років. На навчання приймаються усі бажаючі з різним рівнем підготовки або без нього. Ми виходимо з того, що всі діти – талановиті. Наша мета – допомогти їм розкрити свої таланти!

Програмою дитячої Дизайн-студії передбачається комплексне вивчення базових дисциплін та декоративно-прикладних і дизайнерських технік.

Мета програми — Вивчення основ малюнка, живопису та композиції. Оволодіння різними художніми техніками та засвоєння властивостей основних художніх матеріалів, отримання необхідних професійних навичок, та як результат, можливість вільно втілювати дитям свої творчі задуми.

Навчання проходять у цікавій для дитини формі — інформація подається легко і доступно. Діти вчаться малювати з натури, втілювати свої творчі задуми відповідно до правил композиції, живопису, малюнка. Також в програму курсу включено завдання створення копії з роботи відомого художника, що вчить дитину аналізувати творчість знаменитих художників і допоможе у вивченні професійної грамоти. Заняття побудовані таким чином, що завдання поступово ускладнюються,  вивчений матеріал поглиблюється, що дає можливість дитині повністю засвоїти досліджувану інформацію.

Під час занять дітям даються не тільки практичні знання, а й відбувається історичний екскурс в історію мистецтв, пояснюється, як ті чи інші техніки та матеріали використовувалися в різний час різними художниками.

Протягом навчання студійці опановують

Діти Молодшої групи будуть знати та вміти:

• Властивості основних художніх матеріалів (фарб, графічних матеріалів, основ);
  • Уміння користуватись різними фарбами — гуашшю, аквареллю, акрилом;
  • Уміння користуватись різними графічними способами виразу створення малюнків за допомогою точки, лінії, плям;
  • Властивості кольорів, Поняття тепло-холодних кольорів, вміння змішувати кольори;
  • Поняття світло-тіні;
  • Знати основи композіції — вміння компонувати залежно від сертифікату.

Діти Старшої групи будуть знати та вміти:

• Поглиблення знань по колористиці — вміння працювати з колірним кругом, створення колориту;
  • Уміння застосовувати основні виразні графічні засоби — точки, лінії, плями;
  • Уміння малювати з натури;
  • Поняття світло-тіні та перспективи;
  • Створення обсягу в малюнку та живописі;
  • Знання різниці між поняттями «ескіз», «етюд», «довгострокова постановка»;
  • Уміння малювати людиниу Знання пропорцій;
  • Оволодіти навичками стилізації.

Що в результаті:

Діти власноруч створюють маленькі художні шедеври в міру навчання і оволодіння різними способами зображення. На заняттях вони познайомляться з основами рисунка, живопису, магією кольору, навчаться малювати різними матеріалами (олівець, вугілля, туш, акварель, гуаш, пастель) і освоять декоративні техніки (батик, вітражна розпис, мозаїка, текстильна розпис).

Тривалість заняття та програма:

Молодша група (5-9 років) – три години (з перервою на полуденок):

1) Рисунок/живопис

2) Скульптура

3) Діджитал Арт

Середня група (10-15 років) – три години:

1) Діджитал Арт

2) Рисунок/живопис

Старша група (12-16 років) – кожне заняття триває півтори години:

1) 3D-моделювання

2) Компʼютерна 2D-анімація