‼️ До уваги студентів та батьків ‼️

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 08 до 24 січня 2021 року на території України вводиться період карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Арт Академія сучасного мистецтва ім.Сальвадор Далі, коледж, ліцей працюватиме у цей період у такому режимі:
Зимові канікули – з 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року.
-Початок ІІ семестру – з 11 січня 2021 року, в онлайн – форматі.
-Онлайн – заняття будуть проводитись викладачами згідно з розкладом.
-Розклад занять на ІІ семестр буде надано кураторам груп до 11 січня 2021 року.
-Розклад дзвінків на період з 11 січня – 23 січня 2021 року залишається без змін.
-Академія та коледж за необхідності надає студентам
☎️(за попереднім записом)
(044)495-17-76
(044)495-17-77
аудиторію та обладнання для роботи онлайн.
-Деканат та адміністрація працюватимуть в режимі оффлайн, куратори та викладачі, які не мають технічних можливостей, можуть проводити заняття з Арт Академії за розкладом.
Бажаємо всім святкового настрою, здійснення мрій у Новому році та міцного здоров’я!
Згідно з рекомендацією Міністерства освіти і науки України освітній процес АРТ Академії імені Сальвадора Далі переводиться з 15.10.20 до 15.11.20 частково онлайн.
Заняття будуть проходити за графіком почергово в аудиторіях і онлайн. На цей період уважно слідкуйте за розкладом.

Навчального-методичне ноу-хау 20/21

Навчального-методичне ноу-хау 20/21 АРТ АКАДЕМІЇ сучасного мистецтва ім С. Далі

Протягом першого тижня навчання , з 14 вересня, всі студенти отримають «ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ СТУДЕНТА»,

які в деталях відображають навантаження студента на весь період навчання. Це нововведення полегшить студентам орієнтування в програмі, та дасть можливість заздалегідь розставити пріорітети у навчанні і зважити свої сили перед сесійними навантаженнями.

Всі права захищені патентною палатою України і є науковою розробкою колективу АРТ Академії та Мистецького коледжу ім С. Далі