fbpx
Логотип

АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

21.11.2022

Вперше на Західній Україні! Виставка-марафон «Між небом і землею» Оксана Фурса

Дивували, дивуємо та будем дивувати!

Вперше на Західній Україні!

У самісінькому серці Закарпаття! У фантастичній «Квітка Полонини»! 

Запрошуємо ВАС на виставку-марафон «МІЖ НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ». Неймовірної фантастичної художниці, доктора мистецтвознавства, професора – Оксани Фурса!

З 23.11.2022 по 10.01.2023

В рамках виставки ви отримаєте унікальну можливість потрапити на арт-терапію «САМОВІДНОВЛЕННЯ»!

Це неможливо пропустити!

Чекаємо!

05.10.2022

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

‼️До уваги майбутніх Сальвадорчиків, які планують до нас поступати у 2023/2024 навчальному році! ‼️

Ми запускаємо Підготовчі курси з 04.10.22! 🌠

Заняття проходять 2 рази на тиждень. 

Розклад занять:

Вівторок 16:50 до 18:10 ❗ ОНЛАЙН❗

Четвер 16:50 до 18:10 ❗ОФЛАЙН❗

Вартість 2800 грн/на місяць

 

Встигни записатись, щоб не пропустити нічого важливого ☝️за номером +380 (67) 796 06 40 (viber, telegram)

ДАЛІ БУДЕ… 👀

27.07.2022

Пропозиція для відпочинку та оздоровлення «Квітка полонини» місто Свалява Закарпатської області

Наші партнери – Санаторій «Квітка полонини» міста Свалява Закарпатської області запрошує професорсько-викладацький, викладацький склад  та студентів  надихнутися природою, написати нові пейзажі та оздоровитися за спеціальними мистецькими цінами в мальовничому куточку нашої любої України.

22.07.2022

НЕЙМОВІРНИЙ ВЕЧІР! УКРАЇНСЬКОГО РОМАНСУ

🟦  Дорогі друзі! 

🟨  24 липня о 15:30 

Разом із чарівною Оленою Гребенюк,  неперевершеним Богданов Кірєєвим, та концертмейстером Любов Орловою, запрошуємо вас,  на благодійний ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО РОМАНСУ в Національний музей Тараса Шевченка. 

Будемо раді поділитися з вами прекрасною українською музикою, разом заспівати прекрасні романси, надихнутися історією їх створення, наповнити наш світ музикою любові в неймовірній синергії з живописом!

Концерт відбудеться в рамках виставки Оксана Фурса МІЖ НЕБОМ ТА ЗЕМЛЕЮ, за підтримки благодійного фонду Art Renova Ukraine, мистецької платформи АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі.

ВХІД (каса музею)

адреса (б-р Шевченка, 12)

19.07.2022

Соціально-психологічна підтримка

Режим роботи психолога

Психолог – каб. 201 

(під час пар за розкладом без попереднього узгодження просимо НЕ заходити)

Барський  Віталій Леонідович

SMS, Viber: +38 067 321 34 59

понеділок, вівторок – від 09.45 до 16.45, п’ятниця – від 11.15 до 16.00, 

середа – від 12.10 до 19.10, четвер – виїзні консультації*,

та / або для студентів та їх батьків, працівників навчального закладу 

у Zoom, Skype, Viber, Telegam телефоном  в інший час

Примітка: Увага! 

* присутність психолога та час консультації завчасно погоджується телефоном чи повідомленнями за контактами, що зазначені вище;

Також ви можете звернутися письмово (див. вище “Зворотній зв’язок”)

Надзвичайні ситуації

Попередження та протидія булінгу

БУЛІНГ – (від англ. bullying — залякування, цькування, задирання — різновид насильства; навмисне, що не носить характеру самозахисту і не є санкціонованим нормативно-правовими актами держави, довготривале (повторюване) фізичне чи психологічне насильство з боку індивіда чи групи, які мають певні переваги (фізичні, психологічні, адміністративні тощо) стосовно індивіда, і що відбувається переважно в організованих колективах з певною особистою метою (наприклад, бажання заслужити авторитет у бажаних осіб).

Булінг в ЗВО – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному , економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого (ст. 1 Закону України «Про освіту»).

Якщо вам потрібна допомога /правова допомога, її можна отримати одним із таких способів:

В Арт академії:

 • звернутися до психолога Арт академії;
 • звернутися до куратора своєї групи;
 • звернутися до представників Ректорату;
 • звернутися до викладачів академії, співробітників відділів яким ви довіряєте.

Поспілкуватися у чат-ботах з юристом Міністерства юстиції: 

 • у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;
 • скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE;
 • у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/;
 • зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Також у разі кібербулінгу про механізм дій для вас, ваших батьків, викладачів можна дізнатися через інтерактивний чат-бот «Кіберпес» у Telegram (https://t.me/kiberpes_bot) та Viber (https://viber.com/kiberpes).

Кодекс честі та поведінки студентів АРТ АКАДЕМІЇ

Законодавство

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»№2229 від 7 грудня 2017 року.

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Наказ 28.12.2019  № 1646 Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти.

Наказ МОН України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами та службами» від 02.10.2018 №1047.

Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству  і  насильству за ознакою статті затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658(п.39-41).

Спільний наказ Міністерства соціальної політки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 19.08.2014 №564/836/945/577 «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення»

Лист МОН України № 1/11-881 від 29.01.19 “Про рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”

Лист МОН України від  07.08.2018 №1/9-486 «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році».

Лист Міністерства соціальної політики України від 29.12.2018 №27/0/2-19/57 «Про постанову Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 №800» та методичні рекомендації щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю» від 03.10.2018 №800

Зворотній зв'язок

Вам потрібна допомога. У Вас виникли проблеми, запитання, пропозиції, скарги, будь ласка, напишіть нам повідомлення. За бажанням Ви можете не вказувати жодних даних про себе

  19.07.2022

  Моніторинг якості освіти

  Моніторинг якості освіти – планове систематичне спостереження, вимірювання, оцінювання, аналіз і прогноз у сфері якості вищої освіти.

  Моніторинг якості освітнього процесу – це відстеження, діагностика, прогнозування результатів діяльності учасників освітнього процесу.

  Метою моніторингу якості освіти є отримання об’єктивної інформації про досягнення основних показників визначення та оцінювання факторів, виявлення змін, що впливають на якість освіти в Арт академії, а також безперервного системного аналізу стану та підтримки показників його розвитку, що відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України.

  Положення про проведення щорічного оцінювання знань здобувачів вищої освіти

  Анкетування

  Шановні викладачі та студенти, стейкхолдери та випускники! Просимо Вас дати відповіді на запитання анкет. Опитування є анонімним. У зв’язку з цим, просимо бути відвертими. Отримані від Вас дані є конфіденційними і будуть використані для покращення навчального процесу, психологічного клімату в колективі тощо. Усі результати анкетувань публікуються лише в узагальненому вигляді.

  Заздалегідь дякуємо за співпрацю!

  Студентам

   
   
   

  Моніторингове дослідження здобувачів вищої освіти Приватного закладу вищої освіти  «Арт академія сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі» щодо форм контрольних заходів і критеріїв оцінювання у 2022 році (1, 2, 3, 4 курси та 1 і 2 рік магістерської програми)

  Моніторингове опитування здобувачів вищої освіти щодо оцінки якості організації онлайн та змішаного навчання в Приватному закладі вищої освіти  «Арт академія сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі» у 2022 році (1, 2, 3, 4 курси та 1 і 2 рік магістерської програми) 

  Результати моніторингу

  19.07.2022

  Студентська ліга

  Склад

   Голова Студентської ліги Арт академії – Салюк Іван

   

  Структура

  План роботи

  План роботи Студентської ради 2021-2022 н.р.

  Пропозиції, зауваження та побажання щодо плану роботи надсилайте studrada.akademija@mixmd.edu.ua

  Кодекс честі та поведінки студентів

  Оголошення

  Вам потрібна допомога. У Вас виникли проблеми, запитання, пропозиції, скарги, будь ласка, напишіть нам повідомлення. За бажанням Ви можете не вказувати жодних даних про себе

   19.07.2022

   Дотримання мовного законодавства

   Відповідно до частини 7 статті 1 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.

   Викладання предметів російською мовою у ВСІХ закладах освіти нашої країни може кваліфікуватися впровадженням стандартів освіти держави-агресора підпадає під колабораційну діяльність ч.3 ст. 111 Кримінального Кодексу України:

   Здійснення громадянином України пропаганди у закладах освіти незалежно від типів та форм власності з метою сприяння здійсненню збройної агресії проти України, встановленню та утвердженню тимчасової окупації частини території України, уникненню відповідальності за здійснення державою-агресором збройної агресії проти України, а також дії громадян України, спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти, –
   караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

   Положення

   Завдання та напрями практичної діяльності щодо неухильного дотримання мовного законодавства

   1. Створити інституційні та інформаційні підстави, а також організаційні умови для дотримання здобувачами освіти, науково-педагогічними працівниками, керівниками та працівниками Арт академії законодавства в частині провадження освітнього процесу українською мовою.
   2. Забезпечити викладання українською мовою (з можливим винятком для студентів з числа іноземних громадян за встановленим ректоратом порядком).
   3. Використовувати під час проведення занять (незалежно від їх форми) навчальні матеріали українською мовою, за винятком змістовно цінного якісного іноземного медіаконтенту, що не має україномовних аналогів та офіційного перекладу.
   4. Вести українською мовою документацію, сайт та сторінки Арт академії у соціальних мережах, а також засідання, наради, збори, конференції.
   5. Розширювати сфери застосування української мови науково-педагогічними працівниками та студентами як невід’ємного елемента національно-патріотичного виховання.
   6. Проводити олімпіади, виставки творчих робіт, круглих столів серед студентів та викладачів, спрямованих на підтримку і популяризацію української мови, культури, історії.
   7. Формувати тематику курсових та дипломних проєктів відповідно до норм мовного законодавства, враховуючи надбання українського мистецтва.
   8. Проводити виключно державною мовою атестацію здобувачів.
   9. У разі необхідності рекомендувати та забезпечити науково-педагогічним працівникам Арт академії підвищення кваліфікації щодо володіння державною мовою.
   10. Здійснювати моніторинг використання української мови у навчальному процесі з метою неухильного дотримання мовного законодавства та унеможливлення його порушень.
   11. Організовувати відвідування занять педагогічних працівників адміністрацією закладу освіти з метою оцінювання якості дотримання мовного законодавства.
   12. Поповнювати фонди бібліотеки та кафедр, а також електронної платформи Арт академії  навчальною, художньою, публіцистичною, науково-дослідною, науково-популярною, науково-інформаційною, довідковою україномовною літературою.

   Корисні посилання

   Національна комісія зі стандартів державної мови

   18.07.2022

   До уваги вступників із тимчасово окупованих територій!

   АРТ Академія сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі повідомляє про готовність прийняти на навчання на безоплатній основі абітурієнта з тимчасово окупованої території за умови проходження ним творчого конкурсу та формування хоча б однієї групи у кількості 15 осіб за кошти фізичних або юридичних осіб за певною спеціальністю й формою навчання, а саме:

   • один вступник з тимчасово окупованої території на денну форму навчання за спеціальністю 022 Дизайн ступеня бакалавра;
   • один вступник з тимчасово окупованої території на заочну форму навчання за спеціальністю 022 Дизайн ступеня бакалавра;
   • один вступник з тимчасово окупованої території на денну форму навчання за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ступеня бакалавра;
   • один вступник з тимчасово окупованої території на заочну форму навчання за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ступеня бакалавра.
   18.07.2022

   ВИПУСКНИЙ DALI DAY 2022

   «Торкнись, торкнись

   Долонями неба

   Молись, молись

   Слова те що треба

   В безодні!

   Чуєш цей спів?

   Жага!

   Останніх слів…

   Над землею наче темний сон

   Пролітає дракон!»

   Здивовані?

   А ми – ні)

   ⏰ Бо 27 липня у 16-тій годині відбудеться шалена та чудова для нас ПОДІЯ.

   📍 У Національному музею Тараса Шевченка!

   🤩 Випускний DALI DAY 2022!

   ⚡️ Ми чекали. Вкладали сили та надії. І ось. 

   НАЙКРАЩІ та найталановитіші виходять підкорювати цей Світ.

   Випускники Далі, розділіть з нами Радість! Коли з рідного гнізда вилітають красені та красуні, сміливі та талановиті НАШІ випускники! 

   До чого тут Дракон? 

   А хто ж вам признається, що на нашому святі буде крутезний гурт «ЯРРА»?!

   Ой. Ми таки вибовкали сюрприз.

   Але, то не страшно.


   ❗️Захід закритий, тільки випускникам Далі❗️

   08.07.2022

   Благодійна виставка-марафон «Між небом та землею» художниці Оксани Фурса

   Український благодійний фонд UKRAINE RENOVA ART під егідою Національного музею Тараса Шевченка представляє благодійну виставку-марафон «Між небом та землею» художниці, представниці українського фолк-арт Оксани Фурса.

   Оксана Фурса відома перш за все серіями робіт у стилі фолк-арт. Її нетривіальне бачення світу самобутньо відображено у колекції «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» (2014), яка стала візитівкою художниці. Її уява витончено вплітає мотиви народних казок у фантазійний кольоровий світ дивних тварин і рослин, але глядач із першого погляду відчуває серед цього чудернацького світу єство української землі. Вже втретє роботи Оксани Фурса експонуються у Національному музеї Тараса Шевченка.

   Відповіддю на трагічні події війни стала серія робіт Оксани Фурса «Між небом та землею». У цьому творчому циклі художниця використовує аналогії та метафоричні образи тонкого світу (“Янгол Перемоги”, “Янгол Відродження”), звертається до манери візантійської школи іконопису (“Благословіння Богородиці”), відтворюючи захисні образи, характерні для українців.

   Основою виставки стане інсталяція з протитанкових їжаків, на яких під різними ракурсами і освітленням демонструватимуться дві колекції: «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» як символ миру, добра й щедрот української землі та «Між небом та землею» – звернення до потаємної правди буття.

   Доповнять експозицію цифрові копії 5-ти робіт Марїї Примаченко, надані з фонду Національного музею Тараса Шевченка – своєрідний символ зв’язку мистецьких поколінь.

   Коли: 6 – 31 липня 2022 року
   Де: Національний музей Тараса Шевченка
   Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 12

   04.07.2022

   Нема більшої втіхи за наших випускників, як їх дипломні й курсові роботи

   Нема більшої втіхи за наших випускників, як їх дипломні й курсові роботи. 
   Це справжня насолода спостереження як формувався та народжувався у наших стінах майбутній Митець. 
   Як він проходив скрізь свої страхи та сумніви.
   Як долав невпевненість та набував нових знань. Шукав свій стиль, вчився працювати в команді. Тому з особливими почуттями гордість та максимальної втіхи ми показуємо випускні дипломні й курсові роботи наших Митців. 
   Ми бажаємо, щоб весь світ бачив цю красу! Щоби всі мали змогу подивитись на нове обличчя Українського творчого потенціалу. Доторкнулися до надзвичайного, вибухового, космічно-шаленого океану нових ідей, форм, концепцій!
   Честь і хвала їм!
   За сміливість, яскравий талант!
   За те, що вони є найдостойніші представники нашої Держави!
    
   Більше робіт можна подивитись в наших соціальних мережах
   01.04.2022

   ‼️УВАГА СТУДЕНТАМ 🔺МИСТЕЦЬКОГО КОЛЕДЖУ! 🔺АРТ АКАДЕМІЇ Далі!

   З початком відновлення навчального процесу (під час воєнного стану) в нашому закладі освіти впроваджена так звана СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ до оцінювання професійного рівня ВИКОНАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ. Це було зроблено зважаючи й з урахуванням психологічного, морального і фізичного станів, як студентів, так і викладачів. Ми з розумінням ставимось до часткової, або повної втрати технічної можливості виконувати якісні цікаві й креативні роботи, але по можливості ВЧИТИСЯ ТРЕБА! Ми знаємо, що вам важко!Багато студентів використовують телефон, як засіб зв‘язку, знаходячись в евакуації, але при цьому не приєднуються до занять. Потрібно брати «себе до рук», ВИ СИЛЬНІ МИ В ВАС ВІРИМО!
   Країні потрібні гарні освідчені фахівці, а без спільних злагоджених зусиллями не зможемо надати вам освіту!
   ТОМУ ДО РОБОТИ!!!

   🔺Студентів, які мали захищати КУРСОВІ РОБОТИ в цьому навчальному році — ЗАХИСТ ВІДМІНЕНО (він відбудеться у наступному навч. році / приблизна дата – кінець жовтня)

   🔺Студенти, що мають проходити ПРАКТИКУ
   будуть виконувати роботи у дистанційно-консультативному режимі, згідно відкоригованого графіку навчального процесу.

   🔺Студенти випускних курсів ЗАХИЩАТИМУТЬ ДИПЛОМНІ ПРОЄКТИ/ РОБОТИ у спрощеному дистанційному онлайн режимі (графік захистів буде корегуватися на при кінці травня), оскільки ще не має наказів МОНУ по датам продовження воєнного стану.

   Ректорат, та професорсько-викладацький склад КОЛЕДЖУ/ АКАДЕМІЇ ім. Сальвадора Далі
   БАЖАЄ ВСІМ СИЛ! ЗДОРОВ‘Я! І СКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!🇺🇦
   DALI буде… 

   ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС

   icon-contact-phone@2x

   (044) 331-88-77 (76)

   icon-contact-fax@2x

   (044) 390-37-97 (96)

   icon-contact-email@2x

   art-dali@ukr.net

   icon-contact-address@2x

   Україна, 04136 Київ, Північно-Сирецька, 1-3

   Як дістатися

   znak
   «ЛЬВА ТОЛСТОГО» — Тролейбус № 5 (зуп. «Квазар-Мікро»)
   «НИВКИ» — Автобус № 32 зуп. (зуп. «Квазар-Мікро»)
   КАДЕЦЬКИЙ ГАЙ — маршрутка № 518
   ТРОЄЩИНА — маршрутка маршрутка № 180 (до Вишгородської) далі № 32 автобус (зуп. «Квазар-Мікро»)
   «ОБОЛОНЬ» — автобус № 102 до (зуп. Вишгородська), далі автобус № 32 (зуп. «Квазар-Мікро»)
   «ГЕРОЇВ ДНІПРА» (мінський масив)— маршрутка № 537 (зуп. «Сирецька»), далі 5 хв. пішки
   «УНІВЕРСИТЕТ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
   «ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
   «ШУЛЯВСЬКА» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
   «БЕРЕСТЕЙСЬКА» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
   «НИВКИ» — маршрутка № 575, або тролейбус № 5
   «СИРЕЦЬ» — тролейбус № 35 (зуп. «Сирецька»), маршрутка № 575, 223, 32 маршрутки (зуп. «Квазар-Мікро»)

   АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

   SALVADOR DALI ACADEMY OF CONTEMPORARY ARTS