АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Як стати студентом  Арт Академії

Для творчих, креативних, непосидючих, цілеспрямованих, а саме для Вас оголошено набір на денну, заочну та заочно-дистанційну форми навчання на базі повної середньої та вищої освіти, паралельне навчання, друга вища освіта, переведення та поновлення з інших вузів!

1

Завітайте до нас в академію у День відкритих дверей на наші унікальні майстер-класи. Завітайте до нас в будь-який інший день, відвідайте аудиторії, поспілкуйтеся зі студентами, познайомтеся з викладачами. Далі оберіть ту спеціалізацію дизайну, про яку мріяли!

2

Щоб дізнатися правила прийому на навчання до Арт Академії імені Сальвадора Далі, список предметів на ЗНО для вступу за ступенем бакалавра на базі повної загальної середньої освіти, терміни навчання та вартість, пропонуємо Вам переглянути Правила прийому, Перелік предметів, Вартість навчання.

На сайті Арт Академії також є Програма підготовки до творчого конкурсу та програми інших вступних випробувань.

Проконсультуйтесь в Приймальній комісії інституту, дізнайтесь подробиці вступу, щоб уникнути несподіванок.

3

Старанно готуйтеся до ЗНО! Ви можете тренуватися розв’язувати унікальні тестові завдання формату ЗНО на різних сайтах в Інтернеті.

Особливим у нас є творчий конкурс! Якісно підготуватись до нього Вам допоможуть викладачі Арт Академії імені Сальвадора Далі.

Наші Підготовчі курси це:
– найкращі викладачі;
– ефективні та перевірені методики;
– висока результативність;
– індивідуальний підхід;
– гарантований результат.

Підготовка проходить у зручний для Вас час, а також по суботах, що дає змогу підготуватися до вступних випробувань абітурієнтам з усіх регіонів України.

4

Здача ЗНО. Спокійно, не панікуємо. Хвилювання – Ваш перший ворог! Ми віримо у Ваші сили та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІД-МІН-НО!

5

Подати документи до Приймальної комісії.

Перелік необхідних документів:
– документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) – за особистим вибором оригінали або копії;
– копію документа, що посвідчує особу та громадянство та ідентифікаційний код;
– вісім кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
– для неповнолітніх вступників додається копія паспорта батьків;
– медична довідка (форма 086/о зі штампом результатів флюорографії); довідка від нарколога та довідка про щеплення (форма 063/о);
– інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування.

6

Наші вітання – Вас зараховано до інституту!

Якщо Ви подали до Приймальної комісії Арт Академії копії документів, то у п’ятиденний термін після оприлюднення списку зарахованих подайте оригінали.

Оригінал документа про освіту зберігається в академії впродовж усього терміну навчання.

Не знайшли відповіді на деякі запитання? Читайте офіційні Правила прийому на навчання до Арт Академії імені Сальвадора Далі або звертайтесь до Приймальної комісії академії.

info@mixmd.edu.ua

•      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)