АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Документи для вступу

Документи, що необхідно подати вступникам до Приймальної комісії

Передусім напишіть заяву.

У Приймальній комісії Вам дадуть зразок і проконсультують.

Вступники подають заяву на участь у конкурсному відборі до АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі (далі – заява) в електронній формі на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії навчального закладу.

У заяві вступники вказують напрям (бакалаври) або спеціальність (магістри), факультет, спеціалізацію, мову та форму навчання.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

У разі подання заяв на один напрям підготовки за різними спеціалізація ми, вступник зазначає у кожній заяві обрану ним пріоритетність зарахування за відповідною спеціалізацією.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (атестат/диплом), і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)  із загальноосвітніх предметів, що відповідають переліку вступних випробовувань, визначеному правилами прийому для участі щодо вступу на обраний вступником ОКР/ступінь – за особистим вибором оригінали або копії;
– копію паспорта – ID-картки / копію документа, що посвідчує особу та громадянство вступника та ідентифікаційний код (оригінал і копія);
– витяг з реєстру щодо реєстрації місця проживання вступника (оригінал і копія);
– копія паспорта батьків / платників для укладання договору;
– шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
– довідка про стан здоров’я форма 086/о (за бажанням. За наявності хронічних захворювань відповідна довідка є обов’язковою); довідка про щеплення форма 063/о;
– інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування.

        Для формування особової справи до Приймальної комісії подається: папка-реєстратор, папка картонна на зав’язках, файли — 10 шт.

2-3 особисті творчі роботи Ф-4 (за бажанням).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною комісією Арт академії, або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Заяви в електронному вигляді мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів, визначених Правилами прийому до АРТ АКАДЕМІЇ імені Сальвадора Далі.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається Приймальною комісією згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженим чинним наказом Міністерства освіти і науки України.

Детальніше читайте: «Розділ 5. Порядок прийому заяв та документів для вступу у АРТ АКАДЕМІЮ сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі» Правил прийому до АРТ АКАДЕМІЇ сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.

Приймальна комісія

(044) 495-17-77 (76)
(044) 390-37-97 (96)
info@mixmd.edu.ua
Україна, 04074 Київ, Бережанська, 5

Як дістатися

  •      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)