АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Документи для вступу

Документи, що необхідно подати вступникам до Приймальної комісії

Передусім напишіть заяву.

У Приймальній комісії Вам дадуть зразок і проконсультують.

Вступники подають заяву на участь у конкурсному відборі до Арт Академії імені Сальвадора Далі (далі – заява) в електронній формі на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії навчального закладу.

У заяві вступники вказують напрям (бакалаври) або спеціальність (магістри), факультет, спеціалізацію, мову та форму навчання.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

У разі подання заяв на один напрям підготовки за різними спеціалізація ми, вступник зазначає у кожній заяві обрану ним пріоритетність зарахування за відповідною спеціалізацією.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію паспорта — ID-картки / копію документа, що посвідчує особу та громадянство вступника (оригінал і копія);
  • витяг з реєстру щодо реєстрації місця проживання вступника (оригінал і копія);
  • ідентифікаційний код (оригінал і копія);
  • оригінал та копію документа про освіту (атестат/диплом з додатками);
  • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал і копія) з загальноосвітніх предметів, що відповідають переліку вступних випробовувань, визначеному правилами прийому для участі щодо вступу на обраний вступником ОКР/ступінь;
  • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.
  • довідка про стан здоров’я (за наявності хронічних захворювань — відповідна довідка);

Для формування особової справи до Приймальної комісії подається: папка-реєстратор, папка картонна на зав’язках, файли — 10 шт.

2-3 особисті творчі роботи Ф-4 (за бажанням).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною комісією інституту, або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Заяви в електронному вигляді мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів, визначених Правилами прийому до Арт Академії імені Сальвадора Далі.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається Приймальною комісією згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженим чинним наказом Міністерства освіти і науки України.

Детальніше читайте: «Розділ 5. Порядок прийому заяв та документів для вступу у Арт Академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі» Правил прийому до Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.

Приймальна комісія

(044) 495-17-77 (76)
(044) 390-37-97 (96)
info@mixmd.edu.ua
Україна, 04074 Київ, Бережанська, 5

Як дістатися

  •      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)