Студенти про зустріч з Richard S.Wrona

До МІХМД ім.Сальвадора Далі та МКХМД завітав п. Річард Врона — успішний бізнесмен з Америки. Він поділився своїм  життєвим та бізнесовим досвідом, відповів на запитання студентів. В свою чергу, студенти поділилися з нами своїми враженнями:

Яке Ваше загальне враження?

«Відчуття, ніби спілкуєшся зі старшим другом, з яким давно не бачились; тепла та щира людина, з якою на душі виникає почуття затишку. Слухати дуже приємно, як і спілкуватися взагалі. Також дуже подобається його ставлення до України та її людей» (Еріка).

«Дуже позитивний, відкритий і добрий. Має гарне почуття гумору та з ним дуже приємно спілкуватися. Хочеться його слухати і слухати. Річарде, ти класний!))» (Анастасія).

«Було цікаво, захоплююче, весело!»

«Дуже приємно, що Річард відвідав наш навчальний заклад. Сподіваюсь, що він буде частіше до нас приходити».

«Хочу з ним частіше спілкуватись».

«Було цікаво познайомитися з людиною з іншої країни, поспілкуватися з ним. Було цікаво дізнатися про його кар’єрний розвиток».

Що сподобалось на лекції Річарда?

«Його відкритість та комунікабельність; його простота та історії з його життя» (Еріка).

«Сподобалось вільне спілкування англійською мовою з її носієм, приємна атмосфера, цікаві розповіді від Річарда».

«Супер – мега крута лекція!» (Анастасія).

«Мені було цікаво послухати про його особисте життя, дізнатися про речі в сфері мистецтва, що йому подобаються».

«Мені сподобалося, що привели до нас носія мови, який цікаво розповідав про себе та  свій бізнес, але найбільше сподобалось, коли Річард розповідав про міста своєї країни, про його подорожі. Це захоплююче!» (Дар’я).

«Мені сподобався сам Річард як людина. З ним приємно спілкуватися. З лекції мені запам’яталися історії про різні міста Америки. Також він доброзичливо відгукувався про Україну, що не могло не привернути увагу» (Ольга).

«Було цікаво почути про різні країни від людини, яка там була. Про його роботу, родину. Про розвиток бізнесу».

Що корисного для себе та цікавого я виніс з цієї лекції? Моє загальне враження

«Поради та настанови щоб досягти своєї мети та стати успішними».

«Декілька слів він знає українською, що доволі круто та кумедно звучить))».

«Треба вчити англійську!))».

«Як розвивати бізнес».

Фото зустрічі: https://www.facebook.com/daliinstitute/photos/pcb.1657075907719367/1657068087720149/?type=3&theater