СТУДЕНТИ ВИПУСКНИХ КУРСІВ  МІХМД ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАУКОВОЇ РОБОТИ

Чергова Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Мистецтво і дизайн: традиції, пошук, перспективи» відбулася в інституті 19 квітня 2018 р. Доповідачі  — здебільшого це студенти 4-го курсу та магістранти – підготували повідомлення за матеріалами аналітичної частини своїх дипломних робіт та виголосили їх у супроводі мультимедійних презентацій. Зокрема, на секції дизайну середовища обговорювалися сучасні тенденції  дизайну освітлювальних приладів, фіто- та аквадизайну, застосування камінів тощо. На секції дизайну реклами та комп’ютерної графіки йшлося про специфіку проектування корпоративного стилю та сайтів, закономірності оформлення сучасного рекламно-графічного іміджу, тенденції вирішення суперграфіки тощо.

Присутні викладачі та студенти, наукові керівники та гості зацікавлено слухали доповідачів, ставили питання, брали участь у дискусії. Усіх приємно здивувала студентка 1-го курсу коледжу Злата Новіцька, яка змістовно і артистично розповіла про мистецтво японського аніме, що є предметом її неформального захоплення.

Усі учасники конференції, зокрема і ті, котрі подали свої теми заочно, візьмуть участь у збірнику матеріалів, що вже формується.