ARTE ET HUMANITATE, LABORE ET SCIENTIA

«Мистецтвом та гуманністю, працею та знанням»

Студентська рада – особливо ініціативні, самостійні, відповідальні студенти, громадська діяльність яких спрямована на творче вирішення важливих питань життя молоді, а також розвиток її творчого потенціалу та лідерських якостей. Орган студентського самоврядування існує для вдосконалення навчально-виховного процесу, інформування студентів щодо рішень адміністрації, а також допомагає у пошуку талантів та вияві лідерських здібностей студентів. Студрада складається із відділів, які тісно взаємодіють:  культурно-масового, інформаційного, соціального та прес-центру.

Збори нашої студради проходять відкрито, і кожний охочий може приєднатися до команди у будь-який момент або просто допомогти при бажанні. Ми завжди відкриті для нових людей, намагаємося сприяти їх адаптації. Студрада МІХМД працює у широкому колі людей і нікого не залишить у біді. Ми завжди дружно виконуємо усі обов’язки та завдання, допомагаємо один одному втілювати мрії.

Отже, якщо бажаєш бути частиною нашої великої сім’ї – ми чекаємо на тебе!

Культурно-масовий відділ займається найактивнішою роботою, організовує свята, цікаві зустрічі, розіграші тощо, тобто заходи, які потребують творчого та нестандартного підходу. Якщо ти активний, веселий, любиш розважати людей, писати сценарії та мрієш одного разу відчути себе режисером нашої сцени –ми з нетерпінням чекаємо на твої нові ідеї.

Що? Де? Коли? — На всі ці питання дасть відповідь інформаційний відділ, в обов’язки якого входить своєчасне повідомлення студентів про акціїї, конференції, розважальні заходи, волонтерську діяльність та інше.

Соціальний відділ студради існує для підтримки волонтерських програм, благодійних акцій та проектів, проведення соціальних заходів для студентів. Волонтерська праця усюди високо цінеться морально, тому ми завжди чекаємо на тих, кому притаманні гуманізм, доброта, чесність та повна віддача у праці.

Про те, що і як відбувається у нашому студентському житті, розкаже прес-центр. Фотографії з заходів, оформлення газет, цікави описи минулих подій – все це і навіть більше у відділі прес-центру. Якщо ти відчуваєш в собі журналіста або фотографа – завітай до прес-центру!

Президент Студентської ради:

Глинарська Белла

068-548-25-08

Заступник:

Віктория Дзятковская

093-495-13-02

Наше кредо:

Ми чекаємо на тебе! Якщо сумніваєшся – то ми самі йдемо назустріч!