СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВЦІВ!!!

Набір у міжнародну молодіжну волонтерську організацію AIESEC —http://unistudy.org.ua/aiesec-recruitment/ Грант для представників творчих професій —http://unistudy.org.ua/fabrica/ Стипендії для навчання у університеті мистецтв у Лондоні —http://unistudy.org.ua/ual-scholarships/ Стажування в музеї Гуггенхайма — http://unistudy.org.ua/venice-internship/ З ЗАПИТАННЯМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ У 106 КБ.

ДО УВАГИ ПЕРШОКУРСНИКІВ!!!

Свято «Dali Day» — знайомство відбудеться в понеділок 04 вересня 2017 року о 12.00 на території центрального подвір’я інституту. При собі мати: 1) гарний настрій; 2) зручний одяг та взуття. Навчальний процес розпочинається з 05 вересня 2017 року.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ!!!

Запрошуємо ВСІХ зацікавлених у сучасному дизайні — на ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ 2017 МІХМД ім. Сальвадора Далі  12.07 Ср-12.00-дизайн Архітектурного середовища 13.07 Чт-12.00- дизайн Комп’ютерної графіки, Анімації, Реклами/ м. Київ. Бережанська 5, (Конференційна зала 1 поверху) 0444951777 ЧЕКАЄМО НА ВАС!  

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2017!

Приймальна Комісія МІХМД ім. Сальвадора Далі і Мистецького коледжу ПРЕЗЕНТУЮТЬ НОВИЙ методичний збірник/рекомендації до творчого конкурсу з композиції «ПОМІЧНИК АБІТУРІЄНТА», що значно полегшить виконання завдань на вступному випробуванні.  З питаннь придбання (45 грн), звертатись до приймальної комісії за адресою: м. … Читать далее

Увага!!! Мистецький коледж запрошує до вступу в ШКОЛУ ДИЗАЙНУ при Мистецькому коледжі художнього моделювання та дизайну!!!

До уваги учнів 7, 8, 9 класів! Мистецький коледж запрошує до вступу в школу дизайну творчих дітей, яким вже не цікаво у звичайній школі. В нашій творчій атмосфері ви вивчатимите не тількі звичні шкільні предмети, а і гейм-дизайн, комп’ютерну графіку, … Читать далее

1 2 3 4 12