Представництво ЄС оголосило конкурс відео на тему енергозбереження

Представництво ЄС оголосило прийом відеоробіт для конкурсу в рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління україни». Найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами та дипломами від Представництва ЄС в Україні, а кожен учасник отримає сувенір.

Цього року Представництво пропонує зосередитись на темі енергозбереження і його важливості як у побуті українці, так і для благополуччя усієї країни. Цього року роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів (ті, що мають освіту та професійний досвід у сфері виробнцитва відео) та аматорів.

Вимоги до відео (video_announcement)
Тривати менше 3-х хвилин;
Бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність;
Відповідати тематиці енергозбереження.

Прийом робіт триватиме до 23 травня. З 23 травня по 5 червня 2017 року переможці конкурсу будуть обрані членами журі, серед яких гендиректор «Артхаус Трафік» Денис Іванов, екс-головний продюсер «Нового каналу» Оксана Панасівська, засновник PIN-production Юрій Панін та керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова.
У червні переможці будуть оголошені на сайті проекту www.euroquiz.org.ua
Детальну інформацію можна знайти на сторінці конкурсу http://euroquiz.org.ua/video-contest

Команда Євровікторини
Проект Представництва ЄС в Україні
“ЄС: вибір молодого покоління України”
Проект «ЄС: вибір молодого покоління України» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО Фундація “Відкрите суспільство». Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.
Дарья Дейнеко
PR-менеджер NAMES’UA
+380994945661
dariia.deineko@kkfashion.eu