«Нелегкий ПРОРИВ Легкої промисловості України»

26-27 лютого 2016 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки Міністерства освіти й науки України, Міністерства культури України відбувався проект  «Нелегкий ПРОРИВ Легкої промисловості України», в ході якого проводилися прес-конференція, виставка та покази мод.
Фотоархів події на нашій сторінці у фейсбуці:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.946909428736022.1073741876.349597425133895&type=3
Організатором, рушійною сила і душею проекту була Голда Виноградська, Президент національного галузевого партнерства у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine», Віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України, яка зробила все, аби проект був творчим, цікавим, корисним та перспективним.
Мета – об’єднання всіх суб’єктів легкої промисловості в єдиний живий комплекс, зміна стереотипів сприйняття галузі у суспільстві, орієнтація в кон’юнктурі ринку, підвищення престижу професій в швейній галузі, популяризація профтехосвіти та профорієнтація серед учнів.
Захід розпочався прес-конференцією за участю:
Голди Виноградської – Президента національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, Віце-президента Конфедерації дизайнерів та стилістів України;
Ірини Данилевської – організатора Ukrainian Fashion Week;
Сергія Коваленка – представника Міністерста освіти та науки України;
Євгена Агафонова – голови Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічних училищ швейного профілю;
Оксани Фурси — Президента Конфедерації дизайнерів і стилістів України, доктора наук, професора, ректора Мистецького Інституту імені Сальвадора Далі.
Під час проекту проводився творчий конкурс між швейними училищами України для створення сучасних жіночих, чоловічих и дитячих колекцій, адаптованих до масового виробництва. Він виявився яскравим і взаємно збагачуючим. Колекції одягу створювалися навчальними закладами як самостійно, так і за допомогою відомих тренерів-дизайнерів для підприємств-виробників для подальшого масового впровадження у виробництво.
До журі конкурсу входили:
1. Оксана Фурса – Президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України
2. Світлана Багрій – викладач Харьківського дизайнерського вузу, дизайнер
3. Яна Чернявська – директор виставки «КиївФещн»
4. Серж Смолін – видатний дизайнер
5. Наталья Лукьянец – директор проекту Fashion Globus Ukraine
6. Вікторія Джус – представник Міністерства освіти та науки України
7. Валерій Топал – видатний дизайнер
8. Дарья Лісіцина – керівник відділу реклами Компанії «ТекстильКонтакт»
А також спеціальні члени журі – представники виробників, які оцінювали рівень майстерності колекцій та приймали рішення, які саме колекції будуть впроваджені у виробництво:
9. Людміла Іванова – директор компанії ДАНА (жіночий одяг)
10. Сергій Васільев – ТМ «Бембі» (дитячий одяг)
11. Валентина Михно – Директор Компанії VD VAN Україна ( чоловічий одяг)
Було організовано виставку швейних навчальних закладів як гарну профорієнтацію для школярів та їхніх батьків.
В рамках проекту для роботодавців вперше було створено Каталог навчальних закладів України, які готують кадри для швейної галузі.
В заходах взяли участь засновник компанії «Текстиль-Контакт» та Ukrainian Fashion Week Олександр Соколовський, виконавчий директор «Урлегпром» Тетяна Ізовіт, директор виставки «Київфешн» Яна Чернявська, засновники Mercedes-Benz Fashion Week, дизайнери, виробники одягу та взуття.
В ході проекту «Нелегкий ПРОРИВ Легкої промисловості» також відбувалася серія семінарів та лекції Голди Виноградської – Президента національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, Віце-президента Конфедерації дизайнерів та стилістів України, Гоши Альтшулера – дизайнера и засновника лінії брендового одягу «Gosha Altshuler», Оксани Фурси – Президента Конфедерації дизайнерів і стилістів України, доктора наук, професора, ректора Мистецького Інституту імені Сальвадора Далі.
Партнерами проекту були компанії «Текстиль-Контакт», ВЕЛТЕКС, ESTELL.