Тарас Мазепа
(позаштатний кореспондент)

Креативні дизайнерські крісла

Незвичайні за зовнішнім виглядом меблі – сучасний і дуже перспективний напрямок дизайну. Актуальний він у першу чергу для споживачів, які втомилися від банальних виробів і хочуть внести в своє житло або офіс новизну за допомогою нестандартних моделей. Світові дизайнери, вивчаючи тенденції ринку, креативлять на повну, чи не кожен місяць дивуючи світову громадськість якоюсь родзинкою для інтер’єрів. А фахівці дизайн студії «Ваніль» роблять меблі на замовлення і можуть втілити в життя найнестандартнішу задумку крісла.

У статті ми розповімо (і, звичайно ж, покажемо) вам наймодніші і ексклюзивні моделі, які стануть прикрасою будь-якого приміщення, а також невичерпним джерелом свіжих ідей для інших дизайнерів. Тут будуть і інноваційні рішення, і вічна креативна класика, яка з плином часу лише модернізується, не виходячи при цьому з моди і залишаючись справжнім ексклюзивом.

Темно-коричневе крісло-яйце

 

 

 

 

 

 

Його «прабатьком» є знамените крісло у формі яйця, дизайнером якого є Арне Якобсон. Він сконструював його ще в 1958 році спеціально для одного з престижних готелів в Німеччині. Основа таких меблів — це сталева рама, з високою вигнутою спинкою вгорі, що скругляєтся і розширюється донизу. Таке крісло сьогодні традиційно виконується в коричневому кольорі, воно відмінно виглядає в просторих приміщеннях, виконаних в стилі модерн або лофт.

 Крісло-ванна

 

 

 

 

 

 

 

Що може бути краще, ніж поніжитися в теплій воді з пухнастою піною по закінченню робочого дня, прийшовши додому? Саме від цієї концепції відштовхувалися творці даного крісла. Виконане у формі ванни, що стоїть вертикально, воно дарує своєму власнику запаморочливого комфорту. Розроблена дана модель лондонською студією дизайну.

 «РК31»

 

 

 

 

 

 

Оригінальний каркас з металу, обтягнутий благородною шкіряною оббивкою, суворі, але в той же час плавні лінії – ось основні риси крісла, яке має таку незвичну назву. Воно ідеально підійде в стиль хай-тек, лофт і модерн. Крім свого незвичайного зовнішнього вигляду, має міцні металеві ніжки, та й каркас прослужить дуже довго. Крісло з воістину «чоловічим характером» — нічого зайвого.

 «Сплеск»

 

 

 

 

 

 

Крісло, що нагадує бризки води, а в білому виконанні – молока. Вражає своїм дизайном і є без перебільшення найсучаснішим дітищем дизайнера, що не має аналогів минулих років. Майкл Вендел – ось творець цієї родзинки інтер’єру. Немає сумніву, що автор довго спостерігав за краплями води, перш ніж створити «Сплеск».