Грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання у МІХМД

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання Мистецького інституту художнього
моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз — грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

УЧАСТЬ ПОВНІСТЮ БЕЗКОШТОВНА.

Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

Наразі, нашу ініциативу інформаційно вже підтримали наступні вищі навчальні заклади, розмістивши
інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук. Серед них:

-Житомирський національний агроекологічний університет

-Відкритий міжнародний университет розвитку людини «УКРАЇНА»

-Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (ДонНУЕТ)

-Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

-Полтавський університет економіки і торгівлі

-Українсько-американський університет Конкордія (УАУК)

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів