Відкриття персональної виставки робіт нашої студентки 1 курсу Євгенії Артюхової

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ 16.05.2015 р.!!!

У Галереї «Глобус» відбудеться відкриття персональної виставки робіт нашої студентки 1 курсу Євгенії Артюхової (Eugene Fullen) «З вічності народжується казка. Стародавня Україна в сучасній фотоінтерпритації».
Виставку представляють: Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі; Продюсерський Центр Бойко; Парк Київська Русь.
Роботи молодої фотохудожниці являють собою дивовижний сплав буденного і фантастичного. В них образи і мотиви слов’янської міфології інтегровані до сучасних, а точніше – позачасових сюжетів. Традиційні персонажі: Русалки, Мавки, Чернобог, Морена, Кощій, Баба Яга – виглядають по-новому, дуже неочікуванно та дивовижно.
Все, що знаходимо на фотографіях – справжнє: карети, вози, коні… Це зупинена мить реального життя. Але у процесі комп’ютерної обробки у їх зображеннях промальовуються певні деталі; якщо необхідно — змінюється й фон. У результаті фото набуває своєрідної живописності та стає схожим на картину-фентезі з холодними відтінками кольорів та відгомоном готики. У цьому і виявляється новаторство автора.