Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

Безымянный1Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – це загальнонаціональна акція, що була заснована у 2000 році та є єдиним конкурсом на теренах України, що має статус Загальнонаціонального.
Конкурс було започатковано з метою розвитку та підтримки молодих талантів, якими такий багатий світ української моди. Задля всебічної підтримки їхньої творчості та зростання фахового рівня молодих вітчизняних дизайнерів Конкурс проходить під егідою Української Ради Моди (Ukrainian Fashion Council).
Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами та торговельними марками – тобто створити своє майбутнє.
Творчі пошуки молодих модельєрів оцінює компетентне журі, у складі якого члени Ukrainian Fashion Council та авторитетні українські дизайнери. Голова журі Конкурсу, Голова Експертного комітету Ukrainian Fashion Council – Лілія Пустовіт.
Цього року Конкурс продовжує відкривати нових талановитих дизайнерів – майбутнє української моди.
Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів „Погляд у майбутнє” проходить у три етапи.
Перший етап. Розгляд журі надісланих ескізів (конкурсанти надсилають ескізи колекції 7–10 одиниць, анкету конкурсанта та зразки тканин на адресу оргкомітету). Ескізи необхідно надати до 1 лютого 2017 року. Результати першого етапу будуть відомі упродовж двох тижнів.
Другий етап. Півфінал Конкурсу. Учасники, запрошені на півфінал, демонструють 2 одиниці своєї колекції на моделях у присутності членів журі. Наголошуємо, що ваші ескізи, відшиті моделі, анкета конкурсанта обов’язково повинні бути на момент півфіналу з вами. В іншому випадку ви не зможете продовжити участь у Конкурсі.
Півфінал пройде у квітні 2017 року.
Третій етап. Фінал Конкурсу проходить у форматі fashion show. Це дефіле нон-стоп, де кожен фіналіст представляє 5 образів (looks). Колекції демонструються під номерами анонімно. Журі визначають три офіційні премії (перше, друге і третє місця) та спеціальний приз – від Офіційного Партнера Конкурсу.
Участь можуть брати дизайнери-фахівці:
— що вже працюють або навчаються у сфері моди понад три роки, не менше трьох років займаєтеся моделюванням та пошиттям одягу
— віком до 28 років.
Усім, хто бажає взяти участь у XVI Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», необхідно до 1 лютого 2017 року подати: ескізи колекції формату зі зразками тканин (7–10 одиниць), резюме (Анкету конкурсанта) та фотографію на адресу оргкомітету: 04070, Київ, Набережне шосе, 25, парк Примакова, корабель «Маргаритка», 1 пов., Ukrainian Fashion Week.
Телефони оргкомітету: + 38 (044) 428-76-47,
e-mail: designers@fashionweek.ua.
Створимо майбутнє української моди разом!