Благодійна виставка-продаж у ТЦ «Більшовик»

4 – 5 квітня в ТРЦ «Більшовик» в рамках Великоднього ярмарку відбулася благодійна виставка-продаж робіт викладачів та студентів Мистецького інституту імені Сальвадора Далі.

Кожен відвідувач мав можливість придбати унікальні, створені в єдиному екземплярі, речі.

Також на виставковій території нон-стоп проходили майстер-класи з декоративно-прикладних технік, образотворчого мистецтва, перукарського мистецтва та візажу. За символічну плату діти та дорослі мали можливість відпочити з користю для себе: навчитися власноруч робити подарунки, малювати, створювати власний образ.

Зібрані на заході кошти, а це більш як 3 тисячі гривень, буде спрямовано на цільову допомогу бійцям підопічної ВИШ-у 93-ї гвардійської Харківської окремої механізованої бригади, які перебувають в зоні АТО.