Правила прийому до Приватного вищого навчального закладу «Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну» в 2017 році

Програми вступних випробовувань  для вступу в коледж

Українська мова (9 клас)

Рекомендовані джерела для підготовки: Авраменко О. Збірник диктантів 9 клас.

Українська мова і література (11 клас)

Рекомендовані джерела для підготовки: Жовтобрюх В. Ф. Українська мова і література. Типові тестові завдання.

Програми творчих конкурсів для вступу в коледж

Приймальна Комісія МІХМД ім. Сальвадора Далі і Мистецького коледжу ПРЕЗЕНТУЮТЬ НОВИЙ методичний збірник/рекомендації до творчого конкурсу з композиції «ПОМІЧНИК АБІТУРІЄНТА», що значно полегшить виконання завдань на вступному випробуванні.  З питаннь придбання (45 грн), звертатись до приймальної комісії за адресою: м. Київ, вул. Бережанська 5. Тел.: (044) 4951777

Спецкомпозиція

Мистецтвознавство

Додатки до програми «Мистецтвознавство»

ВСТУП 2017. ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Реєстрація електронних кабінетів – з 29 червня до 25 липня (до 18.00).

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур – до 11 липня.

Початок прийому заяв та документів – 12 липня.

Кінцевий термін прийому заяв та документів:

• для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – 20 липня (до18.00);
  • для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 26 липня (до 18.00);
  • для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – 24 липня (до 18.00).

Проведення творчих конкурсів – з 17 до 26 липня включно;

Проведення вступних іспитів – з 21 до 26 липня включно;

Проведення співбесід – з 21 до 23 липня включно.

Фахові вступні випробування для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – з 25 липня до 31 липня.

Прийом документів на ЗАОЧНУ форму навчання завершується 25 серпня 2017 року о 18.00.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ, що не можуть подати документи через електронний кабінет ЄДБО!

У зв’язку з помилкою, що видає система ЄДБО МОН України, просимо надсилати скан-копії документів на електронну пошту Інституту info@mixmd.edu.ua, та подавати документи в Приймальну комісію Інституту. Поки будуть виникати проблеми з базою ЄДБО, дозволено приймати документи лише в паперовому вигляді.

Коди спеціальностей: «Дизайн» — 022; «Образотворче мистецтво» — 023.

Якщо Ви з ПОВАЖНОЇ ПРИЧИНИ не встигли подати документи до Приймальної комісії Інституту, додаткова подача документів з 25 серпня — 19 вересня 2017 року.

Детальніше: див. Правила прийому до Мистецького коледжу п. IV.Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання.